Artykuły

Identyfikacja wizualna firmy to nie tylko logo, ale również czcionka, papier firmowy, koperty, wizytówki, graficzny motyw przewodni, kolorystyka oraz zbiór zasad posługiwania się marką w przestrzeni reklamowej.

Dobrze zaprojektowany system identyfikacji wizualnej od początku istnienia firmy to inwestycja, która będzie miała wpływ na postrzeganie marki oraz jej pozycję na rynku.
Niestety często jest to temat zaniedbywany, głównie z powodu wysokich cen. Zwykle firmy rozpoczynające swoją działalność, nie chcą wchodzić
w koszta związane z SIW’em (SIW - System Identyfikacji Wizualnej).
My rozumiemy ten problem, jednocześnie znając wartość jaką niesie za sobą posiadanie spójnego wizerunku. Rozwiązanie jakie proponujemy
Państwu ogranicza do minimum koszta, przy jednoczesnym osiągnięciu celu.
Nasz Art Director odpowiedzialny za Państwa firmę, dba od pierwszego zlecenia o spójność w kreacji, ustalając zasady, którymi posługujemy się we wszystkich projektach. Takim sposobem już po kilku zleceniach będziemy posiadać zbiór wizerunkowych zasad, wypracowanych w trakcie naszej współpracy. Innymi słowy od samego początku budujemy Państwu System Identyfikacji, zaś jeżeli Państwo odczują potrzebę spisania owych zasad, będziemy gotowi niskim nakładem sił przygotować Państwu oficjalną wersję Systemu Identyfikacji Wizualnej.

Projekty drukowane Pizza Station
Strona www Pizza Station
Kampania PrywatnyDetektyw24
Transcom
Fadroma
Atelier
24h Serwis Techniczny
Gaal
MGBUD
Vikings
Profilex
ROB
Modeco
Scheftner
Arttrakt
grupa KOELNER
Technopomiar
Selena
Bissole
Galeria Piękna
Meblopol

Dariusz Grzesiak D3 Projekt | tel. 503 353 227 | NIP: 895-184-53-10