Artykuły

Odbiorcy internetowych stron mobilnych ciągle poszerzają swoje grono i są już bardzo znaczącą grupą docelową. Warto pomyśleć o odbiorcach mobilnych, ponieważ dobrze zrobiona strona na urządzenia przenośne podkreśla profesjonalizm firmy, ułatwia odbiorcy znalezienie informacji o ofercie oraz w łatwy sposób pozwala chociażby dokonywać zakupów „przez komórkę”.

Konstrukcja strony mobilnej jest zupełnie inna od strony standardowej, dlatego jest potrzeba posiadania strony zarówno w wersji mobilnej jak i standardowej (chyba, że z założenia strona ma trafiać tylko do wybranej grupy docelowej).
Przede wszystkim strona mobilna powinna być lekka oraz przystosowana do małych ekranów. Bardzo pomocne jest również odpowiednie zaprojektowanie interfejsu, tak aby ułatwić obsługę strony na ekranach dotykowych.
Dzięki naszym technologiom wersja mobilna strony nie wymaga osobnej aktualizacji treści. Każda zmiana w systemie zarządzania treścią jest uwzględniana również w wersji mobilnej.
Poza tym system sam wykrywa rodzaj urządzenia na jakim wyświetlana jest strona i automatycznie przełącza do odpowiedniej wersji.

Projekty drukowane Pizza Station
Strona www Pizza Station
Kampania PrywatnyDetektyw24
Transcom
Fadroma
Atelier
24h Serwis Techniczny
Gaal
MGBUD
Vikings
Profilex
ROB
Modeco
Scheftner
Arttrakt
grupa KOELNER
Technopomiar
Selena
Bissole
Galeria Piękna
Meblopol

Dariusz Grzesiak D3 Projekt | tel. 503 353 227 | NIP: 895-184-53-10