0002-o-nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy interaktywnym studiem graficznym, ukierunkowanym na kompleksowe wsparcie reklamowe firm. Elastyczna oferta oraz atrakcyjne ceny pozwalają nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nawet przy niewielkim budżecie przeznaczonym na reklamę.

Poza tradycyjnymi formami przekazu reklamowego, duży nacisk kładziemy na nowoczesne techniki dotarcia do Klienta. Technologie mobilne, reklama społecznościowa oraz nowe trendy w wirtualnym świecie, pomagają nam kreować profesjonalny i nowoczesny wizerunek naszych Klientów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnych grafików, programistów i specjalistów od reklamy. Do każdego zlecenia dobierany jest specjalista lub grupa specjalistów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nad zadaniem pracuje optymalna ilość osób, co zaś niesie za sobą minimalizację kosztów realizacji i atrakcyjną cenę.
Dziękujemy za Państwa cenny czas poświęcony na zapoznanie się z częścią oferty naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania lub przygotujemy ofertę cenową pod Państwa indywidualne zapotrzebowanie.

Struktura modułowa

Perfekcyjna obsługa reklamowa to z jednej strony wyjątkowa jakość, kompleksowość, profesjonalizm, zaś z drugiej dobra, niska cena. Wydawałoby się trudne do pogodzenia pojęcia. Praktyka pokazuje, że branża reklamowa zdominowana jest przez horrendalnie wysokie ceny za profesjonalną obsługę w zestawieniu z amatorskimi, często pozornie tańszymi rozwiązaniami.

Znając tę tendencję twórcy grupy D3 Projekt od początku postawili sobie za cel utworzenie studia reklamowego, które w bardzo dobrych cenach będzie oferowało nieprzeciętną jakość i w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę klientów.

Więcej

Dobieramy dla Państwa specjalistów

Postawiliśmy na model modułowy, umożliwiając w ten sposób elastyczne dopasowanie struktury firmy do każdego Klienta indywidualnie.

Duże zlecenie wymaga zwykle dużego zaplecza kadrowego. Przy niewielkich zleceniach często wystarczy jedna osoba wykonująca projekt. Idąc tym tropem, aby uzyskać optymalną cenę, wypadałoby dobierać firmę reklamową według kryterium: wielkość zlecenia = wielkość agencji reklamowej. Takie rozwiązanie jest bardzo czasochłonne i ryzykowne dla Klienta.

Dla Państwa grupa D3 Projekt jest tak rozbudowana jak w danej chwili wymaga tego zlecenie. Jest to optymalne rozwiązanie, które daje gwarancję dobrej ceny, niezależnie od gabarytów projektu, przy zachowaniu wszystkich zalet płynących ze stałej współpracy.

Stała współpraca

Biznes to układ naczyń połączonych. W każdym interesie niezwykle ważne jest zaufanie do dostawców i partnerów biznesowych. Podobnie jak Państwo, my to doskonale wiemy, dlatego od pierwszego zlecenia staramy się budować jak najlepsze relacje, oparte na uczciwości oraz zaangażowaniu. Stała współpraca to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu dla Państwa.

Każdy nasz Klient obsługiwany jest przez jednego doradcę/specjalistę, który jest odpowiedzialny za to, aby szukać najlepszych rozwiązań dla Klienta, dbać o najwyższą jakość produktów.

Więcej

Outsourcing

Unikają Państwo kosztów personalnych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.) związanych z zatrudnieniem pracowników w dziale marketingu oraz wielu nakładów inwestycyjnych ponoszonych na utrzymanie dodatkowej powierzchni biurowej, organizację i wyposażenie stanowisk pracy, zakup i aktualizację specjalistycznego oprogramowania nie wspominając o specjalistycznym sprzęcie poligraficznym czy audiowizualnym.

Współpracując razem, stajemy się częścią Państwa firmy, marketingową komórką, za której utrzymanie Państwo nie ponoszą opłat - płacą Państwo jedynie za konkretne efekty.

 • Jeden doradca, który zna potrzeby
 • Państwa firmy i potrafi zaproponować najlepsze rozwiązanie.
 • Wygodny system rozliczeń - miesięczny, po przekroczeniu ustalonej kwoty lub po zakończonym zleceniu.
 • Rabaty i atrakcyjne promocje cenowe
 • Bezpłatne doradztwo w zakresie reklamy
 • Opieka nad Państwa marką

Tradycja + Nowoczesność

Papier już dawno przestał być podstawowym nośnikiem informacji. Dzisiaj to wszelkich rozmiarów ekrany najefektywniej docierają do odbiorców. Jednak trendy i technologie z niesamowitą prędkością przybierają coraz to nowe kształty.

Nasi specjaliści to również ludzie młodzi, którzy doskonale czują się w najnowszych technologiach i wiedzą jak wykorzystać ich potencjał.

Więcej

Kto stoi w miejscu ten cofa się.

Proponujemy Państwu w parze z tradycyjnymi rozwiązaniami, również te najnowsze, które sprawią, że Państwa firma postrzegana będzie przez Klientów jako nowoczesna i idąca z duchem czasu.

 • Nowoczesne technologie internetowe
 • Technologie mobilne
 • Technologie 3D
 • Animacja, efekty specjalne
 • 1
 • 2
Prev Next
Meblopol
Technopomiar
Transcom
Modeco
Fadroma
grupa KOELNER
Projekty drukowane Pizza Station
Kampania PrywatnyDetektyw24